Laboratory Staff

H.G. (Henk) van Asten

T: +31 6 29566797

E: H.G.vanAsten@tudelft.nl

Aanwezig: maandag t/m vrijdag

 

J.J. (Jens) van den Berg

T: +31 15 27 87108

E: J.J.vandenBerg@remove-this.tudelft.nl

Aanwezig: onbekend

J. (Jan) Etienne

T: +31 6 42140564

E: J.Etienne@remove-this.tudelft.nl

Aanwezig: maandag t/m vrijdag

 

M. (Marc) Friebel

T: +31 6 22694321

E: M.Friebel@remove-this.tudelft.nl

Aanwezig: maandag t/m vrijdag

 

J. (Jolanda) van Haagen-Donker

T: +31 6 48875656

E: J.vanHaagen@remove-this.tudelft.nl

Aanwezig: Variabel

 

Ing. H.K.J. (Karel) Heller

T: +31 6 48875990

E: H.K.J.Heller@remove-this.tudelft.nl

Aanwezig: maandag t/m vrijdag 

 

G.A. (Alber) Hemstede

T: +31 6 10916218

E: G.A.Hemstede@remove-this.tudelft.nl

Aanwezig: maandag t/m donderdag

 

C.G.K. (Guus) Lohlefink

T: +31 15 27 87663

E: C.G.K.Lohlefink@remove-this.tudelft.nl

Aanwezig: Onbekend

J.G. (Joost) van Meel

T: +31 6 48875959

E. J.G.vanMeel@remove-this.tudelft.nl

Aanwezig: maandag t/m donderdag 

 

P.M. (Ellen) Meijvogel-de Koning

T: +31 6 48875657

E: P.M.Meijvogel-deKoning@remove-this.tudelft.nl

Aanwezig: maandag/ dinsdag/ donderdag

 

A. (Arno) Mulder

T: +31 6 22247314

E: Arno.Mulder@remove-this.tudelft.nl

Aanwezig: maandag t/m donderdag 

 

Ing. M. (Michiel) Slob

T: +31 15 27 87848 

E: M.Slob@remove-this.tudelft.nl

Aanwezig: maandag t/m woensdag, vrijdag 

Ing. W. (Wim) Verwaal

T: +31 6 51590204

E: W.Verwaal@remove-this.tudelft.nl

Aanwezig: maandag t/m donderdag  

J.J. (Han) de Visser

T: +31 6 10477571

E: J.J.deVisser@remove-this.tudelft.nl

Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Dr. K.H.A.A. Wolf

Position: Associate Professor, Head of Laboratory
Room: T1.180
T: +31 15 27 86029
E: K.H.A.A.Wolf@remove-this.tudelft.nl

© 2017 TU Delft

Metamenu